4. BIENNALE ARANŻACJI PRZESTRZENI

HARMONOGRAM ORAZ LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH UCZESTNIKÓW

Informujemy, że działając na podstawie Regulaminu IV Ogólnopolskiego Biennale Aranżacji Przestrzeni, organizowanego przez ZPSP im. Wojciecha Gersona w Warszawie ul. Smocza 6, Jury konkursu zakwalifikowało Uczestników Konkursu (lista uczestników zakwalifikowanych znajduje się na dol strony) oraz wytypowało laureatów. Uroczyste rozdanie nagród za I Etap i II Etap Konkursu odbędzie się 14grudnia.

Serdecznie zapraszamy wskazanych uczestników konkursu oraz ich opiekunów do naszej placówki w dniu 12 grudnia 2018 r. (środa). Szczegółowe informację znajdziecie Państwo w załączonym Harmonogramie Imprezy.

Informujemy również, że zgodnie z formułą imprezy IV Ogólnopolskiego Biennale Aranżacji Przestrzeni, organizowanego przez ZPSP im. Wojciecha Gersona w Warszawie ul. Smocza 6, warsztaty dla uczestników konkursu są całkowicie sfinansowane przez organizatorów (noclegi + obiady + materiały). Pobyt opiekunów finansują szkoły delegujące (noclegi + obiady). W trakcie warsztatów dla opiekunów zorganizowane będzie szkolenie z Programu SketchUp 18 oraz szkolenie marki Kronospan - producenta materiałów drewnopochodnych. Zarówno uczniowie jak i nauczyciele zostaną zakwaterowani w hostelu, który znajduje się na przeciwko ZPSP w Warszawie (EL hostel ul. Smocza 1, Warszawa). Przejazdy komunikacją miejską oraz bilety wstępu do muzeum finansują uczestnicy i opiekunowie we własnym zakresie. Pełny harmonogram imprezy został umieszczony na dole strony.

Prosimy o mailowe potwierdzenie obecności uczestników oraz opiekunów do dnia: 29 listopada 2018r.

Rozpoczęcie imprezy odbędzie się w środę, 12 grudnia o godz. 10.00 (prosimy o przybycie na 15 minut wcześniej)

Prosimy również o zawarcie informacji na temat rodzaju wyżywienia obiadowego: wegetariańskie/mięsne.

HARMONOGRAM

LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH UCZESTNIKÓW