DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

W poniedziałek, 14 października w szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Pani Dyrektor Beata Lewińska wygłosiła przemówienie i złożyła podziękowania całemu gronu pedagogicznemu za swój wkład pracy i zaangażowanie w życie szkoły. Następnie odbył się teleturniej "Paru z Paru" będący parodią znanego od lat programu "Jeden z dziesięciu". Konkurs przygotowany przez klasy IVB i IVA, do którego została zaproszona część nauczycieli, dawał im możliwość popisania się szeroką wiedzą o sztuce, kulturze, historii szkoły czy slangu młodzieżowego. Po zakończeniu apelu wszyscy zostali zwolnieni do domów, zaś cała kadra pedgaogiczna została zaproszona przez Radę Rodziców i samą Panią Dyrektor na drobny poczęstunek.

Ania Kozicka i Marcel Polański