WYBORY DO SAMORZĄDU SZKOLNEGO

Dnia 26 października 2017 roku odbyły się wybory do samorządu szkolnego. W wyborach stanęło ośmiu kandydatów, z których społeczność uczniowska wyłoniła piątkę reprezentującą oblicze naszej szkoły. Frekfencja tegorocznych wyborów była lepsza niż w wyborach państwowych, ale nie była rewelacyjna, bo wynosiła zaledwie 56%.

Najwiecej głosów otrzymała Marta Sundmann następne miejsca przypadły kolejno: Aleksandrze Murawskiej, Wiktorii SzymańskiejNatalii Przybylskiej oraz Alicji Zawadzkiej.

W piątek, dzień po wyborach odbył się apel, podczas którego mielismy przyjemność podziękować za pracę staremu samorządowi, a nowemu życzyć samych sukcesów.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w działaniach na rzecz uczniów i szkoły.