UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU

2017/2018

Dnia 22 czerwca 2018 roku w naszej szkole odbyły się uroczystości związane z zakończeniem roku szkolnego.

Całe wydarzenie rozpoczęło się od przemówienia Pani Dyrektor Beaty Lewińskiej, w którym przedstawiła tegoroczne osiągniecia naszych uczniów. Następnie każdy z wychowawców przyznał nagrody za wybitne wyniki w nauce.

Nagrody specjalne dla wybranych uczniów klasy pierwszej, jak co roku przygotował i przyznał Profesor Ryszard Bojarski.

Dodatkowo swoje wyróżnienia przyznała nowa nauczycielka Marta Kowalska, która doceniła klasę IIA za jej grupowe zadanie. Wszyscy uczniowie dostali pamiątkowe dyplomy oraz rogaliki motywacji.

Całe wydarzenie zakończył humorystyczna animacja o zdobywaniu druków świadectw przez naszego kierownika – Pana SUPER Wojtka. Animację przygotował Jegomość Maciej Jędrzejec.